T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / SEYDİŞEHİR - Seydişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

OSYM-2015 SONUÇLARI

Okulumuzda uygulanan 4 çeşit programdan mezun olan öğrencilerimizden 108 kişi sınava girmiş 88 kişi sınavsız geçişten faydalanmış 22 kişi de sınav puanına göre üniversitelere yerleşmiştir, 108 kişi den 88 kişi sınavsız geçişten faydalanmıştır 22 kişi sınav puanına göre yerleştirilmiştir.Öğrencilerimizin kazandıkları yüksek öğretim programına ait liste sunulmuştur...Başarılarının devamını dileriz...

Sr.No

Kimlik

Program Adı

YerleşmeTürü

1

TUNA ATALAY

 

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Mühendislik Fakültesi

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)

Okul

Birincisi

2

İSMAİL

FURKAN BİLGİN

 

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

Genel

3

MÜCAHİT NOHUTCU

 

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat (İÖ)

Genel

4

BARIŞ CAN YILDIRIM

 

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)

İletişim Fakültesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İÖ)

Genel

5

HASAN HÜSEYİN ÇÖKER

 

NECMETTİN ERBAKAN ÜNV.(KONYA)

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/

Şehir ve Bölge Planlama

Genel

6

GANİ ŞİMŞEK

 

YILDIZ TEKNİK ÜNV. (İSTANBUL)

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Genel

7

KEMAL ÖZTÜRK

 

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Genel

8

SAMET KAHRAMAN

 

FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)

Teknoloji Fakültesi

Makine Mühendisliği (İÖ)

Genel

9

İBRAHİM SEVER

 

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)

Genel

10

MEHMET TEKE

 

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)

Teknoloji Fakültesi/

İnşaat Mühendisliği (M.T.O.K.)

Genel

11

ALİ ATALAY

SELÇUK ÜNV.

SPOR AKADEMESİ

Genel

12

MUSTAFA

ÇAMIRLI

SELÇUK ÜNV.

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

Genel

13

HÜSEYİN

BİLİCİ

SAKARYA ÜNV.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Genel

14

NACİ ARSLAN

İSTANBUL ÜNV.

İŞLETME

Genel

15

UMUT YARALIOĞLU

 

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK)/Alaplı Meslek Yüksekokulu/Yapı Denetimi (İÖ)

Genel

16

KUBİLAY

ŞEVKET YILDIZ

 

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Aydın Meslek Yüksekokulu/Elektrik

Genel

17

MEHMET KUŞCU

 

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Kula Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İÖ)

Genel

18

SERDAR

HAKAN YAZAR

 

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ/Sivrihisar Meslek Yüksekokulu/İnşaat Teknolojisi

Okul

Birincisi

19

NİHAT BİLİCİ

 

YALOVA ÜNİVERSİTESİ/Çınarcık Meslek Yüksekokulu/Özel Güvenlik ve Koruma

Genel

20

MUHAMMET ALİ ARSLAN

 

KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU (NEVŞEHİR)/Kapadokya Meslek Yüksekokulu/Diyaliz (Türkçe) (Ücretli)

Genel

21

MUSTAFA GÖKTEPE

 

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/Isparta Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ)

Genel

22

ADEM CAN

 

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

Yenişarbademli Meslek Yüksekokulu

Ormancılık ve Orman Ürünleri

Genel

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 06.03.2016 - Güncelleme: 25.07.2016 12:23 - Görüntülenme: 806
  Beğen | 0  kişi beğendi